REZULTATI / RESULTS

1. KATEGORIJA / 1. CATEGORY

ZLATA PLAKETA / GOLD AWARD*

po abecednem redu: / in alphabetical order:

 

Annabelle Wei (ZDA) — FINALE

Andrei Slobodyanyuk (Singapur) — FINALE

Botond Téglás  (Madžarska) — FINALE

Ethan Daniel Lee (Singapur)

Freya Kylie Lim Li (Singapur)

Joy (Soeun) Park (Češka) — FINALE

Kimia Corke (Švica) — FINALE

Leto Ristić Cvelbar (Slovenija)

Rei Shin Chua (Singapur) — FINALE

Tiara Hylton (Velika Britanija)

Vasilisa Sokolova (Rusija) — FINALE

Veronika Antipova (Ukrajina)

Victorine Meurice (Belgija) — FINALE

Zarema Sitshayeva (Ukrajina) — FINALE

 

*žirija je izjemoma se odločila za osem finalistov v tej kategoriji.

SREBRNA PLAKETA/SILVER AWARD

​p​o abecednem redu​:​ / ​i​n alphabetical order​:​

 

Gemma Liaw (Kanada)

Henry Gillett (Velika Britanija)

Jasmine Tianxin Liang (Singapur)

Maya Zhuikova (Rusija)

Vita Ošlak (Slovenija)

2. KATEGORIJA / 2. CATEGORY

ZLATA PLAKETA / GOLD AWARD

po abecednem redu: / in alphabetical order:

 

Adam Janíček (Češka) — FINALE

Catharina Mehlitz (Nemčija)

Emilía Árnadóttir (Islandija) — FINALE

Helena Urbanc (Slovenija)

Karimi Donya (Nemčija)

Liudmila Vygovskaya (Rusija) — FINALE

Miha Matajič (Slovenija) — FINALE

Teo Beth Anne (Singapur)

Wiktoria Martuszewska (Poljska) — FINALE

SREBRNA PLAKETA/SILVER AWARD

​p​o abecednem redu​:​ / ​i​n alphabetical order​:

 

​Georgina Ward (Velika Britanija)

Izak Mlakar (Slovenija)

Sofiya Suvorova (Rusija)

Maxim Basevich (Luksemburg)

3. KATEGORIJA / 3. CATEGORY

ZLATA PLAKETA / GOLD AWARD

po abecednem redu: / in alphabetical order:

 

Elza Premrl (Slovenija) — FINALE

Grant Bashmet (Rusija) — FINALE

Iza Sušnik (Slovenija) — FINALE

Lana Mršnik Čemažar (Slovenija) — FINALE

Lena Coretti (Italija) — FINALE

Alokhina Yekateryna (Ukrajina)

SREBRNA PLAKETA / SILVER AWARD

po abecednem redu: / in alphabetical order:

 

Friederika Hegemann (Nemčija)

Lana Sajko (Slovenija)

Tea Osojnik (Slovenija)

BRONASTA PLAKETA / BRONZE AWARD

po abecednem redu: / in alphabetical order:

 

Charlotte Heimgärtner (Nemčija)

Romy Wagner (Nemčija)

Tara Avramović (Slovenija/Srbija)

4. KATEGORIJA / 4. CATEGORY

ZLATA PLAKETA / GOLD AWARD

po abecednem redu: / in alphabetical order:

 

Julia Jones (ZDA) — FINALE

Maruška Dobrovoljski (Slovenija) — FINALE

Mañana Plangeu Jenifer (Ukrajina) — FINALE

Sara Čaušević (Slovenija) — FINALE

BRONASTA PLAKETA / BRONZE AWARD

Colin Toh Sze Peng (Singapur)

URNIK FINALNIH NASTOPOV / FINALE TIMETABLE

​​Iskrene čestitke VSEM udeležencem 3. mednarodnega tekmovanja Oskar Rieding​!

Diplome bodo nagrajenci prejeli po elektronski pošti v roku enega tedna po zaključku tekmovanja.
Finalisti bodo prejeli diplome in nagrade na podelitvi po končanem finalu tekmovanja.
Finale tekmovanja bo 25. maja v Narodnem domu Celje (
Trg celjskih knezov 9 )
.
​Tonske vaje finalistov bodo dopoldne na dan finalnega nastopa. ​​​
Razpored finalnih nastopov in tonskih vaj bo objavljen.​
Svečana podelitev nagrad (disciplina VIOLINA) bo 25. 5. ob 15.00 v Narodnem domu Celje — po zaključku finalnih nastopov.

​V kolikor imate dodatna vprašanja, nam lahko pišete na: info@riedingcompetition.com​

Congratulations to ALL participants​ of the 3rd Oskar Rieding International Competition!

Competitors will receive the award diplomas by an e — mail one week after the end of the finals.
Finalists will receive their diplomas at the award ceremony after the finals.
Finals will take place on 25 May at the National Hall Celje, Slovenija ( Trg celjskih knezov 9 ).
​Rehearsals before the final performances will be possible on the finals day.
Detailed schedule of the final performances and pre-final rehearsals will be announced.​
Final proclamation of prize winners (discipline VIOLIN) will be 25. 5. at 15.00 at National Hall Celje after the final performances.

​For any questions please contact us via: info@riedingcompetition.com ​